DrinkSafe by Alcoscan (hinnas 2 testi)

5.00 

5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 customer review)

 

Vali ISE kellega ja kuidas klubiõhtu lõpetad. Ära ole ohver, ole olukorra peremees.

Alcoscani uus toode DrinkSafe by Alcoscan® tuvastab kiirelt, kas Sinu joogis sisaldub midagi,mis ei peaks sinna kuuluma.

Tellimine nii siit, kui ka http://alcoscan.ee/drinksafe

 

SKU: 4742413001163.

Product Description

Vaid mõneeurone, pangakaardi suurune DrinkSafe by Alcoscan® annab Sulle võimaluse kiirelt testida ööklubis/baaris/pubis/kus-iganes 2 jooki. Pead vaid tilgakese oma joogist asetama testrile ning kui see värvub siniseks, võib jooki olla tekkinud midagi, mis seal olema ei peaks.

Date Rape Drugs ehk pidudel neidudele joogi sisse poetatavad ained (enamasti nn.korgijook) on suureks probleemiks ka Eestis. Piisab vaid hetkest, kui Sa oma joogi pokaali ei näe. Ja üsna pea saabub periood, mille kohta hiljem saad öelda: mäluauk. Politseisse jõuab vaid kaduvväike osa taolistest ohvritest. Ja isegi pöördumine politsei poole ei muuda vahepeal juhtunut olematuks. Kaitse ennast ja endale kalleid! DrinkSafe by Alcoscan® on Eesti ainsa alkomeetrite tootja Rovico tellimusel USA-s valmistatud tester, mis on end mujal maailmas õigustanud juba kümnetel miljonitel pidutsejatel. NB! Test on informatiivseks kasutamiseks ega taga 100% turvalisust, kuna ohte võib olla teisigi. Siiski on see lihtne viis kaitsta end nende ohtude eest, mida tester suudab tuvastada.

Additional Information

Kaal 0.1 kg
Mõõtmed 89 x 52 x 2 mm

1 arvustus tootele DrinkSafe by Alcoscan (hinnas 2 testi)

  1. Hinnanguga 5 / 5

    Johne696

    Hey, thanks for the post.Really thank you! Really Cool. dgdekacddffe

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga